- Подробности
- Просмотров: 960
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
-
Роль сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в житті людини та суспільства.
-
Електронне врядування та судочинство: переваги та недоліки.
-
Електронна комерція: український та світовий досвід.
-
Інформаційна безпека та захист інформації: соціальний, правовий і технічні аспекти.
-
Право на інформацію. Роль ЗМІ у побудові інформаційного суспільства.
За результатами конференції планується видання збірника статей доповідей виступу за рахунок коштів учасників конференції.
Для участі у роботі конференції просимо до 12 травня 2020 року подати відредаговані матеріали доповіді, згідно вимогам до оформлення наукових статей і тез доповідей.
Матеріали для участі у конференції просимо подавати на кафедру інформаційних технологій за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Академічна 2, каб. 408 з 10.00 до 17.00.
Контактній телефон: +38 (048) 719-87-75 e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Вимоги до оформлення наукових статей і тез доповідей:
- загальний обсяг тез повинен містити не більше 5 сторінок друкованого тексту;
- текст подається в роздрукованому вигляді на аркушах формату А4 українською, російською або англійською мовами;
- текст повинен бути відредагованим та відповідно оформленим;
- наприкінці тексту доповіді додається прізвище та ініціали наукового керівника;
- перед текстом тез виділити по центру: П.І.Б. повністю – жирний курсив, місце та рік навчання або місце роботи – звичайний шрифт, потім додати порожній абзац, потім назва тез доповіді – великими літерами жирним шрифтом. Текст друкується шрифтом Times New Roman, розмір кегля – 14, інтервал між строками – 1,5, праве поле – 2 см, ліве – 2 см, верхнє – 2 см, нижнє – 2 см;
- список використаної літератури розміщується наприкінці тексту і має бути оформленим згідно з існуючими ДСТУ. Посилання подаються наприкінці тексту доповіді, за допомогою нумерації на скрізь, а не в абетковому порядку. Посилання та пояснення наприкінці сторінки не ставити.
УВАГА!
Оргкомітет залишає за собою право відхилення тез доповідей, які не відповідають вимогам, у разі подання недостовірних відомостей, а також тез доповідей, що не пройшли перевірку на плагіат.
Відповідно до п. 4.1. Положення про забезпечення оригінальності наукових робіт і запобігання та виявлення академічного плагіату, прийнятого Вченою Радою НУ ОЮА 14 грудня 2015 року і затвердженого Ректором НУ ОЮА 15 грудня 2015 року, з урахуванням специфіки гуманітарних наукових досліджень встановлюються такі показники оригінальності твору та їх правове значення:
70% та більше – оригінальність твору є високою і він може підлягати подальшому розгляду;
50% та більше – оригінальність твору є задовільною та він може підлягати подальшому розгляду після доопрацювання і повторної перевірки або без доопрацювання і повторної перевірки на підставі вмотивованого рішення відповідального суб’єкта;
до 50% – твір не є оригінальним і його подальший розгляд може не здійснюватися.